• تلفن: 02186125519
  • ایمیل: info@class302.ir
  • ساعات کاری: 24 ساعته

درباره ما

معرفی مجموعه آموزشی آنلاین کلاس 302


کلاس 302 در واقع اولین آموزشگاه سوال محور کشور است که با همکاری فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر و دبیران آموزشگاه ها و مدارس نمونه کشور سعی درایجاد بستری برای تحقق عدالت آموزشی کرده است. در این سایت با ایجاد محیطی امن و ارزان و قابلیت دسترسی برای تمام دانش آموزان سراسر کشور تنها با دسترسی به اینترنت، تلاش شده تا گامی کوچک در مسیر عدالت آموزشی ارزان برای تمامی اقشار جامعه برداشته شود.

سوالات متدوال

امکانات کلاس 302 چیست؟

  • هر دانش آموز یک پنل کاربری مخصوص به خود را داراست که تمامی اطلاعات کلاسها، فیلم های ضبط شده، منابع امتحانی و غیره را در اختیار دارد.
  • تمامی جلسات کلاس خصوصی آنلاین ضبط می شوند و هر دانش آموز بعد از اتمام کلاس با دانلود فیلم ضبط شده میتواند به مرور و بررسی کلاس درسی خود بپردازد.
  • در بخش سوالات، دانش اموزان میتوانند با هزینه بسیار کم تمامی سوالات و پروژه های دانش آموزی خود را حل نمایند.
  • در هر کلاس آنلاین علاوه بر معلم و دانش آموز یک نفر پشتیبان، به منظور ارتقا خدمات ارائه شده قرار گرفته است که بالطبع موجب افزایش امنیت نیز خواهد شد.
  • قیمت خدمات ارائه شده در سایت از قبیل کلاس خصوصی آنلاین ، پاسخگویی به سوالات ، منابع امتحانی و … بسایار پایین تر از آموزشگاه ها و نمونه سایت های دیگر است تا تمامی اقشار جامعه توانایی استفاده از امکانات سایت را دارا باشند.
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته در تمامی موارد این امکان را فراهم کرده است که دانش آموزان بتوانند از مشاوره های پشتیبانان خود بهره گیرند.

چطوری از کلاس 302 استفاده کنیم؟

تنها کافی است با شماره موبایل و ایمیل خود در سایت ثبت نام کنید تا در پنل اختصاصی خودتان دسترسی به تمامی امکانات سایت داشته باشید.

اگه اطلاعات شخصیمون رو اشتباه وارد کرده باشیم چیکار کنیم؟

وارد پنل کاربری بشوید و در بخش اطلاعات کاربری نسبت به درج اطلاعات صحیح اقدام کنید.

اگر از استاد کلاس خصوصی راضی نبودیم چکار کنیم؟

سایت این امکان را برای شما فراهم کرده است که اگر از استاد مربوطه خود راضی نبودید تنها بعد از اتمام جلسه اول از طریق پشتیبانی سایت این مساله رو عنوان کنید تا بدون هزینه اضافی، کلاس با استاد دیگر برای شما تنظیم گردد.

چطور از یک جلسه رایگان کلاس خصوصی استفاده کنم؟

دانش آموزانی که برای بار نخست در سایت ثبت نام میکنند یک کد تخفیف هدیه برای آنها ارسال میشود که میتوانند با استفاده از آن یک جلسه رایگان کلاس خصوصی آنلاین را داشته باشند.

برای استفاده از کلاس آنلاین چکار باید بکنم؟

با مراجعه به پنل کاربری خود زمان کلاس خود را تنظیم کنید لینک حاوی آدرس کلاس آنلاین برای شما ارسال میشود با استفاده از مرورگر خود بدون نیاز به هیچ گونه نرم افزاری امکان استفاده از کلاس های آنلاین برای شما فراهم است.

برای آشنایی بهتر و استفاده راحت تر به بخش راهنمای استفاده سایت مراجعه کنید

برای کلاس های آنلاین فقط باید از کامپیوتر استفاده کنم؟

خیر، شما میتوانید با گوشی های هوشمند (android , ios) و یا کامپیوتر خود، تنها با دسترسی به اینترنت از کلاس های آنلاین استفاده نمایید.

چطور میتونم فیلم ضبط شده کلاس رو نگاه کنم؟

لینک فیلم ضبط شده کلاس آنلاین تا 14 روز در پروفایل شما وجود دارد تنها کافی است روی آن کلیک کنید و کیفیت بالا به مشاهده مجدد کلاس خود بپردازید

توجه کنید انتشار فیلم کلاس های آنلاین ضبط شده بنابر قانون کپی رایت ممنوع است.

اگر درس مورد نظرم در لیست کلاس ها پیدا نشد، چکار کنم؟

در صورتی که کلاس مورد نظر شما در لیس کلاس های آنلاین ثبت نشده باشد

با پشتیبانی سایت درخواست خود را مطرح کنید تا در کمترین زمان ممکن به درخواست شما پاسخ داده شود.

چطوری با پشتیبانی تماس بگیرم ؟

از طریق صفحه تماس با ما راه های ارتباطی ما با شما بیان شده است. همچنین از طریق آیکون پشتیبانی که به رنگ آبی و در گوشه سمت چپ پایین تمامی صفحات سایت قرار دارد شما مییتوانید با واحد پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.